WEBOVÉ STRÁNKY
UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Nabízíme tvorbu šablonových webových stránek
a webové řešení na míru v Uherském Hradišti.

Jsme společnost sídlící v centru Zlína, s tvorbou webů máme několikaleté zkušenosti a za sebou stovky realizovaných prací a stovky spokojených klientů. Jestli si nevíte rady, pomůžeme Vám s tvorbou webu od základu – nabízíme služby zahrnující výběr webové domény, kvalitního zpracování textů i grafiky.

Nabídnout můžeme šablonové webové řešení a tvorbu webových stránek na míru.

Působíme ve Zlínském kraji a nabízíme kompletní webové řešení menším i větším podnikatelům z Uherského Hradiště a okolí. S tvorbou webových stránek Vám pomůžeme od samého začátku, včetně poradenství ohledně Vaší firemní identity. Součástí je kvalitní copywriting, nabídneme také autorský grafický návrh webu. Celá tvorba e-shopu nebo webu bude probíhat tak, abychom co nejlépe naplnili Vaše představy.

Jak to probíhá?

Po dodání podkladů z Vaší strany vytvoříme texty a upravíme celkové vyznění Vaší webové stránky. Pomůžeme s úpravou fotografií, případně dodáme fotky vlastní (profesionální ilustrační fotografie z licencovaných fotobank).

Veškeré webové stránky dodáváme kompletně upravené, včetně jejich vizuální a grafické podoby. Webový design je responzivní, takže stránky nebudou mít problém se zobrazováním na mobilních telefonech a jiných zařízení.

Naše weby na míru dodají ten pravý ráz Vašemu počínání ve světě novodobého byznysu. Svými službami umíme podpořit Vaše podnikání také stránkou microsite, která zlepší Vaše pozici ve světě on-line marketingu.  Tvorba microsite webu není náročná a nemusíte se obávat vysokých finančních nákladů.

Součástí kompletního webového řešení je i základní SEO optimalizace a vhodná volba klíčových slov do textů pro web. Zákazníci z Uherského Hradiště a okolí, potažmo z celého Zlínského kraje, větších měst i menších vesnic, vás tak snáze najdou. Námi vytvořené webové stránky Vám tak pomůžou k získání nové klientely.

A co dál?

Sídlíme v centru Zlína, celá spolupráce ale může probíhat pouze telefonicky nebo po emailu. Vycházíme vstříc vašim časovým možnostem a stanovenému rozpočtu. Naší zásadou je dodržování předem domluvených věcí a termínů.

Naše služby nekončí samotným spuštěním webových stránek, jsme Vám k dispozici i poté. Nabízíme poradenství ohledně editace, jsme schopni ke stránce dodat jednoduchý redakční systém, jehož využívání je jednoduché a velmi přívětivé i pro ty uživatele, kteří nemají s tvorbou webových stránek žádné zkušenosti. Samozřejmě je možné si také doobjednat služby copywritera, který s aktualizací webu nebo e-shopu pomůže.

V případě zájmu je možno dodané šablonové řešení webových stránek i www stránek na míru dále rozšiřovat. Spokojeným klientům nabídneme kompletní SEO poradenství, SEO optimalizaci zahrnující několik desítek dílčích aspektů a následně rozšíření keywords neboli klíčových slov. Vaši webovou stránku tak posuneme výš ve vyhledávačích Google, Seznam a jiné.

Poradíme i s propagací, tvorbou PPC bannerových reklam a on-line marketingem.

Pokud raději upřednostňujete osobní kontakt, rádi Vás uvítáme i na naší adrese!

Kontaktujte nás!