WEBOVÉ STRÁNKY
ZLÍN

Nabízíme tvorbu šablonových webových stránek a webové řešení na míru ve Zlíně.

Webové stránky jsou jedním ze základních stavebních kamenů pro úspěšné podnikání. Proto je svěřte do rukou profesionálů ze Zlína, kteří se Vám postarají o kvalitně provedený web. Nabízíme Vám komplexní servis, co se tvorby webových stránek týče. Grafika webu, nákup domén, copywriting i marketing. Nic z toho nám není cizí, což Vám můžou potvrdit stovky spokojených zákazníků.
U nás jste šéfem Vy! Můžete si u nás vybrat, přesně to, co bude odpovídat Vašim představám. Nezáleží na tom, zda chcete jednoduchý web nebo stránky přímo na míru s e-shopem. My Vám vytvoříme přesně to, co jste si vysnili.
I když jsme ze Zlína, tak se na nás můžete obrátit odkudkoliv, z celé republiky. V tomto je krása naší práce, že jsme Vám kdykoliv nablízku, i když jste stovky kilometrů daleko. Dáváme si záležet na zákaznické servisu, proto nám můžete kdykoliv zavolat nebo napsat e-mail a my se už o všechno postaráme.

Copywriting

Ke každému webu, který pro Vás budeme vytvářet je pro nás samozřejmostí jej naplnit kvalitním textem. Textace webu, která je čtivá, zaujme návštěvníka, ale zároveň také předá veškeré potřebné informace není jednoduchá záležitost, jak se na první pohled může zdát. Díky dobře napsanému textu dokážete oslovit více zákazníků, ale také zároveň Vám to pomůže při optimalizaci SEO.
Tento text vytvoříme na základě informací, které nám sdělíte a Vy si už nebudete muset lámat hlavu s tím, jak správně zformulovat své podnikání.

Optimalizace SEO

Optimalizace SEO jde ruku v ruce s copywritingem. Díky tomuto marketingovému nástroji se bude Vaše webová stránka zobrazovat na předních příčkách po zadání klíčového slova do vyhledávače. Toho dosáhneme pomocí kvalitní analýze klíčových slov, které poté aplikujeme na Vaše webové stránky. Optimalizace SEO Vám pomůže najít správného návštěvníka Vašeho webu, který se následně stane Vašim zákazníkem.
Můžete se na nás obrátit i v případech, že už optimalizaci SEO používáte, ale nefunguje Vám tak, jak byste si představovali. Provedeme Vám SEO audit a odhalíme veškeré chyby, které následně opravíme. Případně Vám také nabízíme konzultace, kde Vám rádi sdělíme užitečné tipy a triky, jak se poprat se SEO.

Grafický design

Vzhled Vašeho webu je stejně tak důležitý, jako kvalitní text. Grafická stránka je první věc, které si návštěvník všimne, proto je potřeba, aby vypadat co nejlépe, ale zároveň také reflektoval Vaši značku. S tím vším Vám moc rádi pomůžeme. Profesionální grafika je pro nás samozřejmostí při tvorbě webové stránky. Vytvoříme Vám několik návrhů, ze kterých si budete moct vybrat, případně je poupravíme tak, aby vše bylo přesně podle Vašich představ.

On-line marketing

O síle on-line marketingu zejména v dnešní době není potřeba diskutovat. Tento druh marketingu je posledních několik let na vzestupu, a proto je potřeba jej dělat kvalitně. Máte štěstí, že jste se dostali k nám, protože celkový svět on-linu je pro nás jako náš druhý domov. Díky našemu nadšení a zkušenostem v on-line prostoru Vám dokážeme vytvořit propagaci, příspěvky nebo kampaně přímo pro Vás. S naší pomocí se Vám budou noví zákazníci jen hrnout.

Jak to u nás funguje

Prvním krokem k naší společné spolupráci, je zadání poptávky. Sdělíte nám veškeré Vaše požadavky, přičemž nemusíte mít přesnou představu, jak chcete, aby finální webová stránka vypadala. Poradíme Vám, který web pro Vás bude tou nejvýhodnější volbou.
Jakmile se domluvíme, jak bude Váš web vypadat, tak my se můžeme pustit do práce. Vytvoříme Vám kvalitní webovou stránku, která bude nejen bezchybně fungovat, ale také bude perfektně vypadat. Zejména v případě grafické stránky, Vám vytvoříme více návrhů a Vy si budete moct z nich vybrat. Případně Vám upravíme návrh na základě Vašich požadavků a návrhů.
Veškerou práci můžete nechat na nás a Vy se můžete těšit na svou novou webovou stránku.
Během celé naší spolupráce Vám budeme vždy nablízku. Můžete se na nás kdykoliv obrátit, ať už s nápady, které Vás napadly nebo jenom pokud máte nějaké otázky či chcete vědět, v jaké fázi se Váš web nachází.

U nás si vyberete, ať už je Vás rozpočet jakýkoliv!

U nás si můžete vybrat z mnoha variant přesně podle Vašich finančních možností. Pokud chcete investovat větší množství peněz, do kvalitního webu, tak Vám jej vytvoříme přímo na míru, který bude ideální nejen pro záměr Vašeho podnikání, ale také bude odpovídat Vašemu image.
Dále si také můžete vybrat levnější variantu, kdy Vám vytvoříme web podle šablony. U nás si můžete vybrat z několika možností, přičemž jej přizpůsobíme přímo pro Vás.
Poslední možností jsou microsites nebo-li menší stránky, který slouží zejména jako doplněk pro Vaši hlavní webovou stránku.

Svěřte svůj web do rukou Zlíňanům a my Vám zaručujeme, že budete maximálně spokojeni nejen s finálním výsledkem, ale také s celou naší spoluprací.

Kontaktujte nás!