WEBOVÉ STRÁNKY
NA MÍRU

Vytváříme jedinečné, nadčasové a konkurenceschopné webové stránky.

expert-dev

WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU

Vytvoříme pro Vás webové stránky na míru. U nás máte hlavní slovo Vy. Budeme se snažit maximálně uspokojit Vaše potřeby a vytvořit webové stránky, které splní nejen Vaše očekávání, ale také budou kvalitním odrazem a prezentací Vaší práce. Mít přehledné webové stránky značí, že jste profesionálem ve svém oboru.

Rádi se s Vámi spojíme a probereme veškeré detaily, týkající se Vašich požadavků a přání. Je pro nás důležitá komunikace s klientem, abychom mohli vytvořit webové stránky na míru. Rádi Vám také zodpovíme veškeré dotazy.

Jsme zkušený tým vývojářů a jsme schopni Vám vytvořit jednoduchý i propracovaný web na míru. Máme kreativní nápady a pokud nám svěříte do rukou i grafickou stránku projektu, věříme, že nebudete litovat. Díky profesionálně vytvořeným webovým stránkám oslovíte širokou veřejnost a rozvinete své podnikání na internetu.

Budujeme statické i dynamické weby, záleží na náročnosti klienta, kterou variantu si vybere. Naše vytvořené webové stránky jsou plně optimalizované pro mobilní zařízení. Webové řešení nabízíme na míru od první konzultace. Zrealizujeme grafické práce, kódování webových stránek a také Vám pomůžeme s vytvořením obsahu na Vaše nové webové stránky. Naší samozřejmostí jsou konzultace a webové poradenství. Rádi Vám také zajistíme odbornou korekci vytvořeného obsahu. Nabídnout Vám také můžeme SEO a optimalizace, díky kterým se dostanete na první stránku ve vyhledávači.

Získat si důvěru našich klientů je pro nás klíčové, a proto při tvorbě webových stránek nepodceňujeme žádné detaily. Práci považujeme za hotovou až v okamžiku, kdy uvidíme Vaši stoprocentní spokojenost. V opačném případě bude následovat servis, aby webové stránky odpovídaly Vašim představám. Jakmile nám odsouhlasíte, že jste s webovými stránkami spokojeni, můžete si vybrat doménu, na kterou bude Vaše nově vytvořená webová stránka umístěna. Název domény záleží čistě na Vašem uvážení. Rádi Vám také s výběrem pomůžeme a poradíme, jaké řešení pro Vás bude klíčové.

Tvorba webových stránek Zlín.

Nedokážete se rozhodnout?
Obraťte se na nás a společně přijdeme na to nejlepší řešení!

Kontaktujte nás!